Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve sakladığımızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için yazılmıştır. Teknoloji ve gizlilik yasaları sürekli değiştiği için bu politikayı zaman zaman güncelleyebiliriz. Önemli bir değişiklik yapılırsa ana sayfamızda ve satıcı yöneticisinde bir bildirim yayınlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu değişiklikler yayınlandıktan sonra WordPress Eklenti Temasını kullanmaya devam ederseniz revize edilen politikayı kabul etmiş olursunuz.

WordPress Eklenti Teması tarafından sunulan ürün veya hizmetlerden herhangi birine (topluca “Hizmetler”) kaydolarak bu Gizlilik Politikasının şartlarını ve uygun olduğu takdirde WordPress Eklenti Teması Hizmet Şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu politika, Hizmetlerin kullanıcısı olarak sizinle (ve müşteriniz, işvereniniz veya onlar adına hareket ediyorsanız başka bir kuruluş) (“siz” veya “sizin” olarak anılacaktır) ve WordPress Eklenti Teması arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmadır. bağlı kuruluşlar. Hizmetlerimize yeni özellikler veya araçlar eklersek bunlar da bu politikaya tabi olacaktır.

Bize sağladığınız bilgilerle Kişisel Bilgilerinizi doğru, eksiksiz ve güncel tutacağız. Kişisel Bilgilerinize erişim talep etmeniz durumunda, Kişisel Bilgilerinizin varlığı, kullanımı ve ifşa edilmesi konusunda yasaların izin verdiği ölçüde sizi bilgilendireceğiz ve bu bilgilere erişmenizi sağlayacağız.

Topladığımız bilgi türleri
WordPress Plugin Theme web sitesi ziyaretçilerinden, kullandığınız cihaz ve tarayıcı, ağ bağlantınız ve IP adresiniz hakkında bilgi topluyoruz. Abonelik satın aldığınızda veya WordPress Eklenti Temasına yönelik başka taleplerde bulunduğunuzda da Kişisel Bilgiler alabiliriz.
Sohbet desteği kullanıcılarından adınızı, e-posta adresinizi, kullandığınız cihaz ve tarayıcı hakkındaki bilgileri, ağ bağlantınızı ve IP adresinizi topluyoruz.
Forum kullanıcılarından adınızı, e-posta adresinizi ve web sitesi URL’nizi topluyoruz.
Bu bilgileri hesabınıza hizmet vermek, Hizmetlerimizi geliştirmek ve sorularınızı yanıtlamak için kullanırız.

Bu bilgiyi ne zaman topluyoruz?
Bu bilgileri, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya bizimle e-posta, web formu, anlık mesaj, canlı sohbet yoluyla iletişime geçtiğinizde veya web sitemizde içerik yayınladığınızda (forumlar, ürün güncelleme talepleri dahil) toplarız. Ayrıca bize sağlayabileceğiniz ek bilgileri de topluyoruz.

Bilgilerin Kullanımı
lisanscim.com.tr, bilgileri bu belgede açıklandığı şekilde kullanabilir ve ifşa edebilir. Bu belgede açıklanan kullanımlara ek olarak bilgileri, siparişlerin yerine getirilmesi ve yönetimi, ürün araştırmaları, faturalandırma ve denetimler ile diğer benzer kullanımları içeren amaçlarla da kullanabiliriz. Kişisel bilgileri veya kişisel olmayan bilgileri yalnızca koşullar altında makul olan amaçlar doğrultusunda topluyor, kullanıyor ve açıklıyoruz. Bilgi toplamak için yalnızca adil ve yasal araçları kullanırız. Toplu Bilgileri ve Ticari İletişim Bilgilerini uygun olduğunu düşündüğümüz şekillerde kullanma veya açıklama hakkını saklı tutuyoruz.

Çocuklar
On üç yaş ve altındaki kişilerin bu siteye üye olmasına izin vermiyoruz. 18 yaşın altındaysanız kişisel bilgilerinizi bizimle kullanmayın.

Diğer Web Siteleri Bağlantıları
Bu web sitesinde sizi başka bir şirket tarafından işletilen bir web sitesine yönlendiren bir bağlantıya tıkladığınızda, o şirketin web sitesi gizlilik politikalarına tabi olursunuz.

İletişim bilgileri
Bu politika veya sitemiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen destek@lisanscim.com.tr e-posta adresini kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Scroll To Top
Close
Close
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepet
WhatsApp
Close

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam et