Ödeme Bildirimi

.com’dan bir ürün satın aldıktan sonra, eğer ödeme yöntemi olarak banka havalesi/EFT seçtiyseniz siparişinizi verdikten sonra bu sayfadan bize yaptığınız ödemeyi belirtmeniz gerekmektedir. Ödeme Bildirim formunu doldurmadan siparişinizin işleme alınması geç gerçekleşebilir veya gerçekleşmeyebilir. Lütfen aşağıdaki formu dikkatlice ödemenizi yaptıktan sonra doldurunuz. Ardından ödemeniz tarafımızca kontrol edilerek siparişiniz onaylanıp size gönderilecektir…

 

Siparişinizi banka havalesi/EFT yöntemiyle geçtiyseniz, firmamızın banka hesap numaraları sadece size gönderilen e-posta, sipariş sayfası ve sitemizdeki banka hesap numaralarıdır. Lütfen sitemizde yer alan hesap numaralarından başka hesap numarasına ödeme yapmayınız. Aksi takdirde sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

Firmamızın hesap numaraları GARANTİ BANKASI BBVA’ya aittir. Dolayısıyla bankacılık kuralları gereği eğer sizde bir İŞBANKASI hesabından bize HAVALE (aynı bankadan aynı bankaya) ödeme göndermeniz halinde genellikle bir kaç dakika içinde hesaplarımıza ulaşmaktadır. Siz ödeme bildirimini bu sayfadan yaptıktan sonra ödemeniz tarafımızca doğrulanıp genellikle aynı gün siparişiniz işleme alınır. Ancak farklı bankalardan ödeme göndermeniz halinde (EFT) sadece mesai günleri ve saatleri içerisinde para transferiniz banka hesabımıza ulaşacağından, mesai saatleri dışında, resmi tatillerde vs. yapılan ödemeleriniz ilk iş günü mesai saatlerinde kontrol edilebilecek ve siz ödeme bildirimini bu sayfadan yaptıktan sonra ödemeniz tarafımızca doğrulanıp genellikle aynı gün siparişiniz işleme alınır.

  Scroll To Top
  Close
  Close
  Mağaza
  0 Favoriler
  0 Sepet
  WhatsApp
  Close

  Sepetim

  Alışveriş sepeti boş!

  Alışverişe devam et